Ahmet Turan Forumları - Tekil Mesaj gösterimi - Sniper Ghost Warrior 2 Ekran Sorunu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-03-2013, 22:36   #7
Kayıtlı Üye

Bulutlarağlarsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
REP Gücü : 0
REP Puanı : 20
REP Seviyesi : Bulutlarağlarsa is on a distinguished road
Aggressive
Sistem: Masaüstü (PC)
İşlemci: AMD Athlon II X+ 640 Processor 3.00 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6850 1GB 256 Bit
Ram: Kingston Hyperx 2x (4) GB - DDR3 - 1600 MHz
Seviye: 1 [♥ Bé-Yêu ♥]
Deneyim: 21%
Aktiflik: 0 / 5
Güç: 1 / 87
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 5
Tab 5 Content:Block A
Tab 5 Content:Block B
Tab 5 Content:Block C
Tab 5 Content:Block D
Tab 5 Content:Block E
Tab 5 Content:Block F
Tab 5 Content:Block G
Tab 5 Content:Block H
Tab 5 Content:Block I

Bulutlarağlarsa isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sniper Ghost Warrior 2 Ekran Sorunu

Alıntı:
Horseman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bendede şöyle bir şey oldu ekran kartım nvidia geforce gts 250 1 gb 256 bit crysis 1 i grafik ayarlarını çok yüksek te bile tıkanmadan oynayabilirsin ama geçen oyunu kurdum aynen senin ki gibi görüntülerle karşılaştım arka plan resmi kayboluyor adamlar kayboluyor silahlar gözükmüyor video ayarlarını düşürdüm yine olmadı yani ne yaptımsa olmadı en son pc ye format attım oyunu tekrar kurdum en yüksek ayarlarda çok güzel bir şekilde oynadım hiçbir sıkıntı olmadı galiba seninkide böyle bir şey olsa gerek virüsler fazlalıklar disc parçalanmış dosyalar vs. pc ni yavaşlatmış olabilir format atarsan bu durumdan kurtulursun..
Anladım kardeşim win 8 yüklüydü belkı sorun ondandır dıye win 7 64 bıt attım 1 saat önce formatladım ama düzelmedi.Ya geçen ben ekran kartını temizlemiştim ustundeki fanında macun varmış,sökünce gördüm tekrar macunu yeniden sürmeden kapatmıştım var üzerinde diye acaba işlemciyi çıkardığımız zaman macun yeniliyoruzya,bundada mı yeniden sürecektimki,yarın bi alayımda süreyim belki arkadaşın dediği gibi ekran kartını soğutamıyordur.
Bulutlarağlarsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla